Анастасија ги „почасти“ корисниците на Инстаграм со фотографија во бањарка (фото)

 

Ќерката на Цеца, Анастасија е една од најатрактивните девојки во регионот и секогаш кога споделува фотографии или видеа е средена и дотерана.

Овојпат таа ги изненади своите фанови и објави фотографија во домашна атмосфера и во бањарка.

Таа ги праша своите фанови дали да остане дома да гледа филм или да излезе надвор, но по некое време објави уште една фотографија лежејчи во кревет.

Изгледа дека сепак одлучи да остане дома и да гледа филм.

 

 

 

12.10.2017 - 20:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа