Ана Николиќ се појави на свадбата и ги остави сите присутни без здив (фото)

Популарната пејачка Ана Николиќ се појавила на свадбената веселба на синот на Цеца, Вељко и неговата сопруга Богдана Родиќ во фустан кој ја истаканал нејзината совршрена форма.

Кога се појавила Ана пред ресторанот, сите погледи биле вперени во неа и буквално ги воодушевила сите присутни.

Николиќ се одлучила за тесен фустан во „леопард“ принт, кој од десната страна имал длабок шлиц, а богами и длабоко деколте.

Ана уште еднаш ја искористи приликата да ја истакне својата совршена линија до совршенство.

 
 
 
View this post on Instagram

One more from #lastnight Wearing this #gorgeous dress from @biljanatipsarevic #newcollection #goodasgold

A post shared by (@ananikolicofficial) on Nov 25, 2019 at 10:15am PST

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@ananikolicofficial) on Nov 24, 2019 at 1:38pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2019 - 19:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега