Ана Николиќ ја објави првата фотографија од својата ќерка Тара (ФОТО)

 

Ана Николиќ и Раста минатата недела станаа родители и на свет ја донесоа малата Тара.

Тие своите фанови на Инстаграм ги разнежнија откако ја објавија првата фотографија од нивната ќерка и напишаа:

- Светот на мама и тато- Тара- напиша Ана на својот профил, по што многу од нивните фанови уште еднаш, им упатија честитки на „новопечените„ родители.

 

 

 

 

13.08.2017 - 12:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа