Ана Николиќ без фотошоп: Полека, но сигурно се враќа во форма (ФОТО)

Ана Николиќ речиси гола, само со пешкир околу неа окажа како навистина изгледа.

Имено таа објави кратко видео на кое импокажа на фановите како си изгледа додека е на третман во студио, а без ронка шминка и фотошоп покажа дека ужива во „својата кожа“.

Таа иако должо време беше критикувана поради вишокот килограми, полека но сигурно се враќа во форма.

 
 
 
View this post on Instagram

Volim vas...p.s.veliki pozdrav za moje najvernije fanove iz redakcije “SVET..KEJTERI MALENI...ccccc

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on Sep 10, 2019 at 8:32am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.09.2019 - 20:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега