Американка стана сензација на интернет поради сличноста со ѕвездата од „Пријатели“ (ФОТО)

Американката Кетлин стана хит на Инстаграм откако луѓето заклучија дека неверојатно многу личи на актерката Џенифер Анистон.

Сѐ почнало кога нејзината фризерка објавила фотографија со која сакала да ја покаже новата фризура на Кетлин, но тоа падна во втор плат зашто луѓето масовно почнаа да коментираат колку оваа мајка неверојатно наликува на ѕведата од „Пријатели“.

„Уверен сум дека оваа жена е роднина со Џенифер Анистон“, „Не знаев дека и правиш фризури на Џенифер Анистон“, „Рејч, дали си тоа ти?“, се само дел од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

A ray of sunshine to brighten up your day #btconeshot2020_reds #btconeshot2020_overallhaircut

A post shared by Orange County Hair Stylist (@modestspotcarrillo) on Jul 9, 2020 at 7:59am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.07.2020 - 22:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега