Амди Бајрам доживеа срцев удар

Пратеникот од партијата на Ромите Амди Бајрам, попладнево доживела срцев удар, јавува Република. Според информациите кои ги објави порталот, Бајрам итно бил префрлен на клиниката за кардиологија. Се уште нема информации за тоа каква е неговата здравствена состојба. 

09.01.2014 - 23:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега