Алесандра Амбросио се разголе во Рио: Горе циркони, долу само ланци (ФОТО)

Алесандра Амбросио (38), поранешниот ангел на „Викторија Сикрет“, остави малку на имагинацијата кога се облече за карневалската прослава во Рио.

Нејзиниот изглед привлече големо внимание на овој настан, но исто така и на Инстаграм, каде што фотографијата што ја објави направи вистински хаос.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

IT’S CARNAVAL @stewartshining

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Feb 24, 2020 at 3:42pm PST

26.02.2020 - 23:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега