Актерката од „Очајни домаќинки“ претера со фотошоп: Фановите и порачаа дека треба да има поголема самодоверба (ФОТО)

Актерката која има 54 години и е заштитно лице на копманија за познат бренд на суплименти е супер исфотошопирана.

Таа на фотографиите изгледа како што изгледаше пред 10 години.

Откако исплива фотографија од неа која е направена од неа случано на улица, фановите и порачаа дека не и треба фотошоп и дека и без него изгледа совршен и дека би требало да има поголема самодоверба.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 22:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега