Актерката го запрепасти светот - на меден месец си го понесе и поранешниот сопруг

Гвинет Палтроу на својот меден месец направи бизарна работа и го поведе со себе бившиот маж.

По разводот од Крис Мартин, фронтменот на Колдплеј, се омажи за Бред Фалчук, а потоа изјави дека на медениот месец била таа со сопругот, децата, пријателите и бившиот сопруг, а тоа предизвика лавина коментари.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 13:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега