Ако сакате да изгледате како Севе- таа открива што треба да јадете

Северина Вучковиќ откри што најчесто појадува, каква домаќинка е таа и што мисли за порталот кој  е во нејзина сопственост.

Популарната пејачка за Ин Магазин откри дека во Новата година прв ја бакнал Петар Грашо , но и детали за младелачкиот изглед.

„Веројатно е тоа поради концерите.Имам среќа да го работам тоа што го сакам, па после секој концерт се чувствувам помлада бидејќи губам две до три кила“, вели Севе, додавајќи дека најчесто јаде три јајца на око и тоа приготвени на маст.

Северина е горда на тоа што е и мајка и домаќинка па секојдневно готви за својот син Александар.

Покрај тоа таа додаде дека воопшто не се интересира за интенет порталот кој е во нејзнина сопственост.

17.01.2014 - 15:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега