Ако немате план за викендот- еве ви супер агенда за забава

Ноќниот живот во Скопје викендов ќе биде збогатен со фантастичната агенда и светски познати но и домашни изведувачи во клубот Колосеум.

Од четврток до сабота- нема ден во кој градот нема да пулсира во ритамот на добрата музика.

06.06.2013 четврток 

ТАТКОТО НА HOUSE МУЗИКАТА,Американскиот Ди-Џеј и Продуцент Marshall Jefferson 

07.06.2013 петок 
Hip Hop & R.N.B со Dj Strikie & Dj Oky Doky

08.06.2013 сабота
концерт на НОКАУТ 

Повеќе информации и резервации на следниот линк. 

најчитано сега