Акција на полицијата - Се апси во Скопје

На неколку локации во Скопје се случува голема полициска акција.

Од МВР за Локално велат дека меѓу локациите и е скопско Грчец каде е забележано полициско присуство.

Од МВР само кратко додаваат дека повеќе детали во однос на акцијата ќе бидат изнесени во текот на денот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.12.2019 - 14:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега