Агонија за татко од Скопје - Му исчезна синот

Момче од Скопје кое неколку пати било пријавувано за исчезнато, повторно пријавено дека му нема трага ни глас.

58-годишниот И.А. од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син, 27-годишниот Р.А.  кој и претходно неколку пати се оддалечувал и бил враќан.

Момчето има и здравствени проблеми.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 16:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега