Агнеса за разводот и тепачката: Јас не сум спонзоруша

Животот на скопјанката Агнеса по само десет месеци е повторно на тапет.

На почетокот на годинава беа проблемите во бракот со сега веќе поранешниот сопруг Роберт, тие јавно се препукуваа по социјални мрежи, го вадеа валканиот веш, се навредуваа, а народоот пукаше сеир на истото. Поранешниот директор  на АЕК,  јавно раскажа дека неговата сопруга Агнеса решила да стави крај на нивниот брак затоа што „се оладила од него откако веќе не е директор“ и ја нарече фотошоп барбика. Агнеса пак,  реагираше на Фејсбук објавата на својот сопруг  велејќи дека во целата ситуација најголема жртва се децата, заради тоа што ќе читаат и слушаат невистини за својата мајка. Откако многумина го подзаборавија овој скандал, следуваше уште еден.Наводно Агнеса се степала со нејзина колешка на работно место. За тоа се наведуваа неколку причини од тепачка за маж преку кадење темјан во канцеларија па до женска љубомора. Многу озборувања, многу вистини, но и невистини и премногу скандали. Во естрадниот магазин Бекстејџ Агнеса си ја отвори душата, одговори на се она кое јавноста шпекулираше.
 
Која е всушност Агнеса ви откриваме во продолжение

30.11.2021 - 10:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега