Аца Лукас горд на пријателката: Цеца му го дала најдобриот совет по скандалот

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот колега Аца Лукас со години се добри пријатели.

Токму пријатели се оние кои би требало да дојдат на помош кога на нив блиските им е потребно тоа, па така и Цеца секогаш беше тука за Лукас.

Ражнатовиќ му пружи голема поддршка, и како што вели самиот Аца, паметно го советувала.

-Немој да примаш и немој да реагираш на се. Ќе помине - изјави Лукас, пренесувајќи што му кажала колешката и пријателка.

 

 

 

13.09.2017 - 10:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа