87-годишниот актер се разведува од 60 години помладата сопруга: „Таа не сака да спие со мене"

Рускиот актер Иван Краско кој има 87. години се разведува од својата 60 години помлада сопруга која е манекенка, откако таа му кажала дека веќе нема да спие со него.

27-годишната Наталија не сакала да го гдели креветот со него зошто се плаши да не забремени.

До крајот дошло кога актерот посакал деца.

 

 

 

12.09.2018 - 18:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега