83-годишна жена нападната во скопско

Вчера во 01.00 часот Д.С. (83) пријавила во Полициска станица дека била физички нападната.

Д.С. пријавила дека еден ден претходно (24.09) во 19.30 часот во скопското село Јурумлери била нападната од едно лице.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

26.09.2022 - 16:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега