7-месечната ќерка на Енрике Инглезиас и Ана Курникова е преслатка

Познатиот пар на почетокот на оваа година се остварија во улогата на родители, а нивните деца растат далеку од папараците и очите на јавноста.

Тие речиси никогаш не објавуваат фотографии од наследничките, но овојпат не можеа да одолеат и направија исклучок.

Имено, Ана на својот „Инстаграм“ објави фотографија од малата Мери која е облечена во бело фусанче кое потсетува на вимблодонскиот стил.

„Вимблдоне, пристигнувам“, напиша таа во описот.

 
 
 
View this post on Instagram

Wimbledon, here I come...

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on Sep 16, 2020 at 11:40am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 22:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега