23-годишен струмичанец силувал малолетно девојче

23-годишен струмичанец, С.К. силувал малолетно девојче

-Изутрината во 06.00 часот во СВР Струмица, 40 годишна жителка од струмичко село пријавила дека С.К. (23) извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка, велат од МВР.

 Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.08.2020 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега