Жирито се фати за глава - има само 17 години, а верен е со 10 години постара жена и тоа не е се

Навистина било бурно синоќа на снимањето на емисијата „Ѕвезде гранда“, а посебно се вжештила атмосферата кога на сцената излегол 17-годишниот Стефан Космајац.

Откако завршил со пеење, еден од членовите на жирито го прашал дали има девојка, а потоа тој открил дека е верен и дека вереницата му има 27 години.

Секако, жирито не можело да поверува, а потоа дознале дека таа има и дете.

Погледнете како изгледала необичната ситуација:

 

 

 

18.06.2017 - 13:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа