Зема полнач за телефон и го стави во лук: Вавко нешто досега немате видено (ВИДЕО)

Што мислите може ли да се наполни телефон со помош на лук?

Погледнете:

 
 
13.12.2016 - 13:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа