Закопал неколку цевки во дворот - резултатите се одлични

Овој човек закопал неколку бетонски цевки во својот двор и направил мала Хобит куќичка.

Ако имате желба да наравите своја Хобит куќа, тогаш ова е идеално за вас. Погледнете како овој човек тоа го направил.

Со малку труд ова може лесно да се спроведе, секако доклку имате вишок бетонски цевки.

 

 

 

 

26.10.2017 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа