За него натпреварувањето во „Ѕвездите на Пинк„ заврши (ФОТО)

Пред два дена се одржа полуфиналната вечер на „Ѕвездите на Пинк„ во која учествуваа 16 натпреварувачи, а по првиот круг на гласање натпреварувањето го напушти нашиот кандидат Адам Лабунски.

За жал оваа година за него заврши натпреварувањето на „Пинкови Ѕвезди„ заврши.

Му посакуваме повеќе среќа нареден пат!

 

 

 

19.06.2017 - 14:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа