Времето ги откажа летовите од аеродромот Александар Велики

Авиолиниите до и од Истанбул се откажани поради лошото време, а другите полетувања и слетувања се одвиваат според предвидениот распоред, стои на интернет страницата на скопскиот аеродром.

Освен летот од Копенхаген, кој беше одложен за час и 55 минути, други доцнења и откажувања не се забележани.

 
 
07.01.2017 - 15:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа