Водителот откри бизарни детали за животот на убиената српска пејачка

Водителот и имитатор Карамела откри бизарни детали за животот на убиената српска пејачка Ксенија Пајчин.

- Се сеќавам на последниот разговор со Ксенија, ми рече дека е емотивно празна и неисполнета. Никогаш не ми рече дека сака да го остави Филип кој ја уби, вели Карамела.

Многу ми недостасува таа ми беше вистински пријател, додева тој.

Ксенија ја уби љубоморното момче во нејзиниот стан пред седум години.

 

 

 

18.05.2017 - 20:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа