ВО ЖИВО: Барса, ПСЖ или Веспрем - кој ќе игра против Вардар во полуфиналето на ЛШ

Можни противници на Вардар се: Барселона, Веспрем или ПСЖ. Сите посакуваме Вардар во полуфиналето да го избегне незгодниот тим на ПСЖ предводен од Карабатиќ и Хансен. Најсоодветен противник би бил тимот на Веспрем кој го познаваме многу добро.

Видео:

 

 

 

02.05.2017 - 12:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа