ВИДЕО: Зема лепак, чипка и бои - велигденските јајца ќе блескаат

Зема лепак, бои, чипка...ги направи најубавите велигденски јајца.

Погледнете како да направите магија во домот.

 

 

 

06.04.2017 - 21:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа