ВИДЕО: Велигденски јајца за медал - шарено и лесно

Овие јајца се лесни и брзи и ќе внесат магија на трпезата.

 

 

 

12.04.2017 - 22:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа