Видео: Почнала да лепи траки на ѕидот - направила нешто фантастично дома

Елза Ре е талентирана шминкерка која редовно ги воодушевува луѓето на својот Јутјуб канал. 

Таа објави и видео во кое ја покажа и креативната страна на една друга тема, ентериерот. Направи разни форми и траки па ги залепи на ѕидот, а потоа излезе ова:

 

 

 

13.11.2017 - 21:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа