ВИДЕО: Направи најубави велигденски јајца со помош на хартија - ХИТ за празникот

Доаѓа големиот христијански празник Велигден и секоја домаќинка сака да направи што поубави и покреативни јајца.

Ова е една совршена и модерна идеја.

 

 

 

06.04.2017 - 18:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа