Видео: Целосен ужас - уловиле двоглава риба со четири црни очи

Суштеството кое рибарите го уловиле во азиските води, навистина потсетува на чудовиште од филмовите, а тоа е воедно и првпат некој да се соочил со ваков вид на риба.

Сепак, останува нејасно дали е во прашање деформитет или некој нов вид на риба.

Погледнете:

 

 

 

13.09.2017 - 12:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа