ВИДЕО: Бидете „најкул" домаќинка - шарени велигденски јајца, еве како се прават

Наједноставен начин да ги офарбаме велигденските јајца е секако с обоја, но сепак ако сакате нешто креативно и оргинално, ви нудиме супер идеи.

 

 

 

 

12.04.2017 - 18:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа