Трагедија во Македонија: Се самоуби маж

Трагедија во Демир Хисар, маж се самоуби откако скокнал во бунар. Како што информираат денеска од македонската полиција, се работи за 59-годишниот Д.Т. кој во 8 часот на улицата 4-ти јули, се самоубил во бунар, во дворното место.

За жал, лекарите можеле само да констатираат смрт.

 

 
 
11.01.2017 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа