Стравична фотографија- во пожар изгоре камион

На ибарската магистрала недалеку од гробиштата во Орловач, кон Белград, избил страшен пожар во кој се запалил камион.

Пожарникарните екипи и полицијата излегле на терен, а според информациите нема повредени. Поради пожарот магистралата е затворена и сообрќајот е отежнат.

Погледнете ја фотографијата:

 

 

 

19.05.2017 - 22:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа