Српската пејачка нападната на паркинг

Поп пејачката Анабела Атијас вчера доцна попладне била физички нападната во Белград поради расправија за паркинг.

Пејачката, наводно, се расправала со непознат човек околу едно паркинг место, па потоа повикала полиција.

Како што тврди пејачката, потоа непознатиот ја удрил, а подоцна е констатирано дека имала и гребнатини.

 

 

 

14.03.2018 - 11:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа