Следува продолжен викенд- еве какво време не очекува

Ова е одлична прилика граѓаните да си го искористат продолжениот викенд за да отпатуваат негде.

Временската прогноза им оди од рака па така на 24,25 и26 јуни температурите нема да се спуштат под 30 степен.

 

 

 

19.06.2017 - 12:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа