Сека откри зошто не сака да оди на море

Сека Алексиќ има пари да отиде каде сака на одмор, но вели дека годинава ќе седи дома, а причината за тоа е што најубаво се чувствува во домашен амбиент. 

- Не сакам многу море, сакам да седам дома, го пуштам детето да ползи во тревата а јас и сопругот седиме до базенот. Тркнавме до Солун но на три дена набрзинка. Не сакам одмори, призна Сека.

 

 

 

 

17.07.2017 - 11:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа