Сека Алексиќ целата со модрици- па еве какво објаснување даде

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ објави провокативна фотографија од својот кревет, но нејзините обожаватели забележаа нешто друго па се загрижија дека нешто се случува со неа бидејќи беше целата со модринки.

Загрижените фанови ја преплавиле Сека со коментари и прашања што и се случува но никој од нив не очекувал вакво објаснување:

-За сите оние што се грижат, а незнаат, не се работи за модрици туку отстранувам тетоважа и постапката е во тек. Поздрав и да не се грижите премногу, ви влијае на убавината, им порачала Сека.

 

 

 

19.06.2017 - 09:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа