Роналдо не издржа и дрско го испровоцира Торес: Глупаку ајде дома! (ВИДЕО)

Фудбалерот на Реал Мадрид Кристијано Роналдо не можеше да издржи а да не го испровоцира напаѓач на Атлетико Мадрид, Фернандо Торес.

Роналдо во неколку наврати го испровоцира Торес, а тоа го правеше во негов стил со насмевка на лицето и дрско, при една мешаница, тој му кажа нешто на Торес, а тој му одговори: Што ти е, кловну?

Следуваше нов дрзок одговор од Роналдо: Глупаку, ајде дома!, на што Торес имаше само едно „Кучкин син”, а на крајот сепак судијата Џунејт Чакир ја смири тензијата.

Погледнете

 

 

 

 

12.05.2017 - 13:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа