Полицијата со заштитна опрема влезе во ноќен бар - уапсени дестина луѓе

Повеќе од 50 припадници на Полицијата под целосна заштитна оперма влегле во сплавот Ласта во Белград, синоќа по полноќ. Уапсени се десетина луѓе.

Ова не е прва вква акција на полицијата.

Наскоро повеќе детали.

 

 

 

18.06.2017 - 11:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа