Погледнете кој ја грее Марија Шерифовиќ во овие студени денови

Ладни денови и снег овие денови го зафатија Белград, па така и популарната пејачка Марија Шерифовиќ одлучила да не излегува од својот топол дом. Позанто е дека поп ѕвездата го обожава своето куче Роби, па така на својот фејсбук профил овјавила фотограија како со својот миленик ужива дома. Тие двајца се чини дека се нераздвоени, со оглед дека МАрија секојдневно на социјалните мрежи објавува слики и снимки од својот миленик. 

 

 

 
 
11.01.2017 - 14:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа