Пипа Мидлтон непрепознатлива низ улиците на Лондон(фото)

Помладата сестра на војводката од Кембриџ со овој гест ги изненади сите.

Имено Пипа Мидлтон го покажа својот сосема природен изглед на улиците во Лондон, облечена во кежуал комбинација а на лицето нема ни ронка шминка.

Помладата сестра на војводката Кејт, со овој гест поттикна многумина да го покажат својот природен изглед.

 

 

 

 

14.11.2017 - 16:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа