Пејачката се посрамоти пред фановите, а тие веднаш ја искритикуваа

Пејачката Марина Вишковиќ, на своите фанови на Инстаграм им посака добра ноќ, но со својата порака откри дека не води сметка за правописот.
Имено,таа објавила селфи фотографија од својот гардеробер, каде што позирала со чаша вино, а до фотографијата оставила мудар цитат.
Сепак, направила грешка пишувајќи.
Нејзините следачи веднаш започнале да ја поправаат во коментарите.
 

 

 

21.04.2017 - 17:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа