Ова се моменталните температури во Македонија

Ова се моменталните температури во Македонија. Еве какво е времето овој слободен празничен ден.

 

 

 

11.10.2017 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа