Ново на Инстаграм - поатрактивни фотографии на овој начин

Популарната друштвена мрежа, Инстаграм, покрена нова опција, благодарејќи на која на своите фотографии ќе можете да додадете посебни филтери за лице, па така вашите пријатели ќе можат да ве видат со маска за спиење или со филтерот „понеси пријател на патување“.

Можете да додадете и уши од коала, „бубаторски“ очила или беспрекорна шминка.

 

 

 

16.06.2017 - 10:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа