Нивниот брак дефинитивно заврши: Дарко Лазиќ со друга девојка

Бракот на пејачот Дарко Лазиќ и Ана Севиќ, се распаѓа, а пејачката изгледа депресивно поради сето тоа- јавуваат српските медиуми.

Ана е затекната од новинарска екипа, пред нивниот дом но видно разочарана одбила да дава било каква информација.

Покрај видеото кое излезе во јавноста на кое се гледа дека Дарко „шмрка“ дрога, се појавиле и фотографии на кој тој е на вечера со друга девојка.

- Иако се трудеа да го сочуваат бракот, едноставно беше невозможно. Ана не можеше да ги поднесе постојаните отсуства на Дарко и почна да му замерува за ситници. Девојката со која Дарко е забележан на вечера е фитнес инструкторка и негова блиска пријателка на која тој често се доверува- рекол извор близок до Дарко и додал дека на пејачт многу му недостига ќерката.

- Многу му е тешко, и се наоѓа под голем притисок. Му недостига ќерката, но свесн е дека мора да почека за да се види со неа. Ни нему не му е лесно, зошто сакаше да го сочува овој брал. Ги исклучи телефоните, но свесев е деке наскоро ќе мора да се огласи- рекол изворот.

 

 

 

 

 

12.01.2018 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа