Не му поверувале кога зборувал што прави неговиот коњ секој ден, но потоа го сними ова

Понекогаш животните можат да ги направат најчудните и најлудите работи за кои тешко некој да поверува, како што овој коњ прави. 

Имено, неговиот сопственик зборувал со своите пријатели што му прави коњот секој ден, но не му поверувале.

Признаваме, ни ние не би му верувале ако не го видевме ова со свои очи. 

Погледнете и вие што прави неговиот коњ секој ден. 

 

 

 

Horse daily pool routine by ludodobola

 

 

 

21.04.2017 - 12:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа