Не издржа - откако излезе од болница покрај сите маки Тамара прво отишле овде

Старлетата Тамара Ѓуриќ која поминала 4 месеци во болница поради компликации после зголемувањето на задникот, првпат овој викенд зилегла во ноќен клуб.

Таа таму поминала лудо и незаборавно, главно во друштво на мажи, што се гледа по приложените фотографија на Инстаграм.

Најмногу внимание привлекол нејзиниот изглед.

 

 

 

 

 

17.07.2017 - 13:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа