Наполни стар леб со сирење и лук и доби нешто поубаво и подобро од пица

Благодарејќи на ова видео и вие можете да бидете добар готвач. Се што треба да направите е да ги повторите чекорите кои се прикажани, пишува телеграф.рс. 

За ова вкусно јадење потребно ви е: 

- цела векна стар леб, домашен или купечки сеедно, околу 300 грама кашкавал по желба, околу 125 грама маслинки, 2 парчиња млад лук или праз, малку сол, 2 чешлиња лук - сите намирници прилагодете ги низ целиот леб. 

Еве како: 

 

 
 
12.10.2016 - 09:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа