Мини Путин фотографиран во автобус- фотографија која го обиколи светот (фото)

Ова момче е фотографирано во градски превоз во Русија а многумина помислиле дека во прашање е негов син.

Откако оваа фотографија почна да се шири на социјалните мрежи, Интернет гори поради лажниот Путин. Момчето кое замислено седи и се вози, е главна тема по хумористичните сајтови во светот. 

Дали ви личи на Путин?

 

 

 

 

17.01.2018 - 11:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа